Кам'яний килим. Що це? Де застосовуюється?
«Кам'яний килим» (ще називають «полімеркварцове покриття») – знахідка для багатьох приміщень. Це покриття має не тільки фантастичну міцність, а ще й прекрасні декоративні особливості. Воно підійде абсолютно для будь-якої підлоги: від оформлення ванної або передпокою у вашій квартирі і до облаштування тераси, басейну або підлоги приміщення великого підприємства.
Кам'яний килим - суперміцне і красиве покриття для підлоги, система з полімерного сполучного і наповнювача. У якості наповнювача у такому покритті використовується мармурова крихта або кольоровий кварцовий пісок.
Кам'яний килим застосовується як альтернатива керамічній плитці для оформлення вхідних груп. Його можна укладати навіть на плитку, якщо основа міцна.
Таке покриття має високу міцність, зносостійкість, стійкість до води, мастил і хімічних реагентів, забезпечуючи тривалу експлуатацію. А головна його перевага — не слизько навіть за умов зими!
Для кам'яного килима використовують кварцову крихту фракцією 2-3 мм та кварцовий пісок фракцією 4-6 мм у поєднанні з поліуретановою та епоксидними смолами. Покриття відноситься до наливних підлог і має відмінну стійкість до навантажень. Воно зручне для підтримки чистоти і не вимагає спеціальних засобів для чищення. А завдяки величезному вибору варіантів крихти, така підлога чудово підійде для будь-яких дизайнерських рішень з можливістю виконання різних візерунків та навіть логотипів.
Кам'яний килим дуже простий в обслуговуванні: він не має швів і для його прибирання достатньо пропилососити і протерти вологою ганчіркою.
Монтаж такого покриття можна проводити на будь-які поверхні: на бетонну підлогу, на стару плитку чи мозаїку, на піскоцементну стяжку, на тротуарну плитку тощо. Сохне готовий «кам'яний килим» близько доби. До речі, деякі креативні та вмілі майстри даним матеріалом обробляють стільниці та полиці у ванних та на кухнях, отримуючи відмінний результат і оригінальні робочі поверхні.
Кам'яний килим це:
- природний не пофарбований мармур та граніт.
- привабливий зовнішній вигляд;
- масажний ефект та гіпоалергенність;
- пористість, паропроникність, водопроникність (при необхідності водонепроникність);
- висока міцність та морозостійкість;
- неслизькість та звукопоглинання;
- можливість укладання на бетон, стяжку, керамічну або тротуарну плитку, дерево, пластик;
- підходить для підлог із підігрівом;
- легкість в збиранні (пилосос та вологе прибирання, миючий пилосос, відпарювач для сильних забруднень);
- стійкість до ультрафіолету;
- можливість просто освіжити навіть після багатьох років експлуатації, можна повернути покриттю початковий блиск;
- доступна ціна ремонту (у разі механічних та інших ушкоджень);
- безшовність поверхні (крім деформаційних швів).
Де застосовується килим з каменю:
- садові доріжки та стежки;
- пішохідні зони;
- автомобільні парковки та гаражі;
- тераси, патіо, відкриті кафе;
- зони навколо басейнів;
- складські та виробничі приміщення;
- вхідні групи;
- цоколі та вимощення будинків;
- житлові приміщення: вітальні, кухні, санвузли.
Це покриття універсальне, підходить і для внутрішніх і для зовнішніх робіт. Воно дозволено у дитячих установах, на промислових підприємствах та у житлових приміщеннях. Дуже гарно показав себе кам'яний килим у місцях, де потрібні його антиковзкі якості: ванни, пандуси та різноманітні з'їзди.
Кам'яний килим може бути водопропускним, де це потрібно згідно з призначенням території. Для місць з підвищеними вимогами до гігієни та очищення покриття (наприклад, кухня, ванна кімната, туалет) можна виконати операцію «заповнення пір», що дозволить зробити таке водонепропускним покриттям. Це питання вимагає обов'язкової консультації фахівців.
Кам'яний килим заслужено став популярним у багатьох країнах завдяки своїй практичності, естетичності, довгіому строку служби, чудовій якості та винятковій високій зносостійкості.
Залишились питання? Наші фахівці допоможуть розібратися більш детально та замовити покриття «кам'яний килим»: +38 (099) 260 30 70
- Асфальтова основа спортивного майданчика для безшовного гумового покриттяЯк правильно підготувати асфальтову основу під спортивний майданчикПовна версія статті
- Технологія укладання гумової плитки на тверду основуУкласти доріжку або майданчик з гумового покриття можна на будь-яку тверду поверхню: асфальт, бетонну основу або поверх дерев'яного настилу. У цій статті ми розповімо як можна укладати плитку з клеємПовна версія статті