Продавець Reziplit. Гумові покриття, гумова плитка і товари для спорту розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
16 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 06.05).

+380 (99) 260-30-70
+380 (97) 889-92-29
Гумова плитка. Гумові покриття від виробника, спортивне обладнання

Штучна трава

 

Штучна трава для спортивних майданчиків та газонів

 

iskusstvennaya-trava   Технології нашого світу  швидко розвиваються. Ще кілька років тому синтетичні покриття для гри у футбол, регбі, гольфу, хокею на траві не могли зрівнятися за своїми технічними характеристиками з натуральним газоном, але тепер ці покриття навіть перевершують дане нам природою.

Для того щоб максимально розширити асортимент пропонованої продукції, наша компанія співпрацює з кількома найбільшими і найвідомішими виробниками синтетичних газонів. Кількість країн, у яких розташовані заводи з виробництва штучної трави дуже велике. Основними виробниками є Бельгія, Голандія, Фінляндія, Туреччина, Китай.

 

Переваги синтетичних газонів :

  • Необмежена кількість годин використання

  На поле з натуральним газоном можна грати не більше 200 годин на рік. Можливість використання такого газону при низьких температурах і після випадання снігу. Поля з штучною травою можна використовувати практично цілодобово і цілорічно.

  • Економія при укладанні штучного газону і догляд за ним

  Штучна трава не потребує стрижки або добривах. Догляд за синтетичним газоном мінімальний. Газон не потребує частої заміни. Немає необхідності оновлювати розмітку, оскільки вона не наноситься поверх газону спеціальними засобами, а є волокнами штучного газону відмінного від основного поля кольору (білого, червоного, жовтого).

  • Синтетичний газон служить довше, ніж натуральний

  Приблизний термін експлуатації штучних газонів 5-10 років (залежно від структури, складу, виробника і т. д.).

  • Поліпшення спортивних характеристик

  Завдяки останнім розробкам в області синтетичних газонів можна здійснювати контроль над відскоком м'яча і, відповідно, швидкістю гри. Також штучні газони надають чудову можливість для поворотів і ковзання гравців на полі.

  • Травмобезопасность і екологічність

  Останні розробки в області складу і структури штучної трави дозволяють знизити навантаження на суглоби гравців і ймовірність опіків під час падіння. Також важливою властивістю є екологічно чистий склад штучної трави – вона абсолютно безпечна для людей, тварин і навколишнього середовища.

 

Замовити штучну траву можна по тел.:  +38 (099) 260 30 70

 

За своєю структурою волокно штучної трави підрозділяється на фибрилированное, монофиламентное і комбіноване. Монофиламентное волокно являє собою окремі волокна різної висоти і шириною 1-3 мм, зібрані в пучки. Головними відмітними особливостями монофиламентного волокна є зовнішня схожість з натуральним газоном і більш довгий термін служби.

  Фибрилированное волокно являє собою більш широкі волокна, що мають сітчасту структуру. Головною властивістю фибрилированного волокна є висока здатність утримувати засипання (гумовий гранулят і кварцовий пісок). Комбіновані види штучного газону поєднують в собі монофіламентні волокна і фибрилированные. Таким чином, досягається максимальна подібність за технічними характеристиками штучного і натурального газонів.

  Синтетичні газони за способом застосування підрозділяються на кілька типів. Зокрема штучні газони укладаються на: – футбольних полях і майданчиках для регбі, – полях для гольфу, – майданчиках для хокею на траві, – газонах і терасах. Між собою дані типи трави розрізняються головним чином за висотою ворсу. Таким чином, найвищою є трава для гри в регбі (висота ворсу 70 мм), а найнижчою – газонна трава (висота ворсу від 5 мм).

  За своїм складом штучна трава ділиться в основному на три групи. Волокна першої групи складаються з поліпропілену. Використання на футбольних полях даного типу трави супроводжувалося опіками спортсменів. Сучасні технології виробництва волокон штучної трави розвивалися.

  В склад волокон був введений новий матеріал – поліамід. Однак використання такого волокна в Україні і країнах з подібним кліматом важко, тому що для розм'якшення такого волокна необхідно часто поливати синтетичний газон водою, що в умовах різкої зміни температур важко і може спричинити за собою руйнування волокон. Останнім досягненням в області складу волокон синтетичних газонів став поліетилен. Його відмінними характеристиками є міцність і безпеку.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner